Software a aplikace

od požadavků až k uživatelům

 

Primárně se zaměřujeme na technologie společnosti Microsoft a tak do našeho portfolia patří také oblast mobilních aplikací. Konkrétně se jedná o vývoj nejen mobilních aplikací pro platformu Windows. Mimo to jsme schopni realizovat či zajistit realizaci aplikací pro platformy iOS či Android. Mimo vývoj a poskytování vlastních aplikací realizujeme mobilní aplikace dle konkrétního zadání a představ klienta - samostatné aplikace či ve spojení webovým portálem.

 
 

Čistota ovzduší

Podpora a provoz aplikace ukončen k 1.6.2017

Vzhledem k trvalému odklonu uživatelů od platformy Windows Mobile (což nás mrzí) a chybějící ekonomické podpoře vývoje a provozu naší mobilní aplikace, jsme se rozhodli k 1.6.2017 ukončit provoz úspěšné aplikace Čistota ovzduší.

 

doporučujeme SmogAlarm  

Aplikace pro snadný přehled o kvalitě ovzduší a jednotlivých složkách měřených na stanicích sítě ČR. Pro svou funkci využívá datovou konektivitu a přístup k oficiálnímu zdroji dat poskytovanému ČHMI/ČHMU .

Pomocí této aplikace můžete jednoduše zjistit aktuální index a stav ovzduší ve vašem okolí (v závislosti na funkcích určování polohy) či si ověřovat stav napříč celou sítí stanic. Aplikace rovněž umožňuje náhled na historická měřená data jednotlivých stanic. Aplikace podporuje LiveTile pro zobrazení indexu nejbližší či nastavené stanice.

Nově je dostupná také migrace této aplikace pro platformu Windows pro stolní počítače, notebooky i tablety.

V rámci studentské spolupráce jsem zrealizovali také verzi pro platformu iOS (iPhone, iPad), která je dostupná na AppStore.

Tato aplikace patří do rodiny aplikací SmogAlarm.

 

 

 

Stopky

stáhnout z Windows Store  Windows Phone

 

Asi každý z nás potřeboval někdy měřit čas: Jak dlouho vydržím na jeden nádech? Za kolik uběhnu stovku? O kolik se zpozdí kolega na schůzku? Je 5 minut dost na uvaření vajíčka? K těmto a podobným účelům máme přichystánu naši aplikaci Stopky.

Základní aplikace, která nesmí chybět v žádném telefonu. Tato aplikace nabízí klasické funkce stopek s podporou mezičasů, a to v graficky zajímavé podobě zapadající do Metro stylu. Podporuje běh aplikace na pozadí, a to včetně vypnutého telefonu.

Ke speciálním vlastnostem pak patří možnost uložit si naměřené mezičasy do CSV/Excel souboru a ten dále z telefonu sdílet.

 
 
 

 

 

Svátky

stáhnout z Windows Store  Windows Phone

 

Aplikace pro každodenní použití, pomocí které už nezapomenete na svátek svých blízkých. Obsahuje seznam jmenin a svátků v roce podle českého kalendáře.

V kalendáři jsou dostupná jednotlivá jména a jsou zvýrazněny státní svátky (dny volna). Aplikace umí prohledávat kontakty v telefonu a upozorňovat tak na to, kdo má aktuálně svátek. Následně můžete rychle poslat připravenou SMSku, email či rovnou zavolat. Podporuje LiveTile pro zobrazení aktuálního svátku a počtu případných oslavenců.

 

 

 

 

Dice3D - hrací kostka

stáhnout z Windows Store  Windows Phone

 

3D graficky zpracovaná fyzikální simulace klasické hrací kostky, která slouží jako plnohodnotná náhrada klasické kostky u různých deskových her. Pokud nemůžete najít nebo nemáte zrovna k dispozici skutečnou kostku, tato aplikace ji plnohodnotně nahradí.

Hod kostkou můžete ovládat doteky nebo pohybem telefonu. Je podporován hod jednou či více kostkami naráz s možností částečného zamykání "dobře hozených kostek". Dice3D není jen náhradou fyzické kostky. Obsahuje jednoduchou hru pro více hráčů, kdy je možné postupně "házet", sčítat body, sledovat statistiky, apod. Aplikace tak za Vás rozhodne jakýkoliv spor.

 
 
 

 

 

Kdo jsme

Jsme tým odborníků v oblasti IT technologií, kteří v roce 2010 založili společnost zaměřující se především na webové technologie. Od té doby jsme spolupracovali na řadě zajímavých projektů. Zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a moderní technologie jsou základními kameny při realizaci projektů různých velikostí a zaměření. Rádi spolupracujeme s klienty, kteří mají představu o tom, co chtějí, a jsou otevřeni jiným pohledům, kreativním nápadům a novým řešením.

 

 

Facebook

 

Kde nás najdete

Technologická 376/5
708 00 Ostrava
Česká republika
info@garvis.cz


 Kontakt 


IČ: 28659058 
spisová značka C 37572 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
 

Copyright © 2017 GARVIS Solutions s.r.o.