Služby

od myšlenky ke kampani

 

Mimo hlavní zaměření na tvorbu webových řešení nabízíme a poskytujeme také služby v oblasti informačních technologií, grafiky či marketingu. Vždy se snažíme poskytnout a realizovat výstupy, které budou splňovat představy klienta a přinášet mu odpovídající přidanou hodnotu. Filozofií naší společnosti je poskytovat komplexní, kvalitní a inovativní řešení a služby. Jsme připraveni realizovat představy klientů od samotné prvotní myšlenky, přes analýzu, návrh a realizaci, až po propagaci a další služby spojené s reálnou udržitelností projektu. 

 

Webové prezentace od požadavků k vyhodnocení

Tvorba a provozování kvalitní a moderní webové prezentace je kontinuální proces. Našim cílem je poskytnout služby ve všech fázích tohoto procesu, a to vždy s ohledem na reálné požadavky klienta a návštěvníků webu.

 • Studie řešení - kvalitní analýza, návrh logické a obsahové struktury webu jsou klíčovým faktorem úspěchu webové prezentace. Neméně důležitá je rovněž forma poskytnutých informací, jejich přehlednost a grafické zpracování. Studie řešení musí umět odpovědět na otázku, kdo je uživatelem, za jakým účelem navštívil web, co od něj čeká a jak se na stránkách bude pohybovat.
 • Realizace - volba vhodné technologie je jeden z klíčových problémů samotné realizace systému. Naše řešení jsou postavena na pevných základech vlastního CMS nestigo, který využívá ověřené technologie společnosti Microsoft a nejnovější trendy, jako např. HTML5, CSS3, jQUERY apod. Systém je dostatečně flexibilní, aby pokryl veškeré uživatelské požadavky od konstrukce stránek až po naplnění konkrétním obsahem. Práci se systémem zvládne běžný uživatel.
 • Vyhodnocení - zpětné analýzy a vyhodnocení užívání webové prezentace může vést k lepší optimalizaci nabízených informací a přesnějšímu cílení na koncového uživatele webu. Nad rámec toho, co nabízí např. Google Analytics, umíme v našem systému počítat, na které konkrétní části webu (např. články) se uživatelé dívali, jak dlouho a co je aktivně zajímalo. 

 

Poradenství a marketing

Analytická a expertní činnost je nezbytnou součástí našich poskytovaných služeb, a to jak v rámci realizace webových prezentací, tak jako samostatně nabízeá služba s vysokou přidanou hodnotou.

 • SEO - optimalizace stránek pro vyhledávače, definice klíčových slov, zpětné odkazy
 • Reklamní a propagační kampaně - podpora návštěvnosti webové prezentace s využitím vyhledávačů a sociálních sítí, PPC kampaně
 • Sociální sítě - využití sociálních sítí (Facebook, Twitter, ...) k propagaci a cílení informací, správa sociálních profilů apod.
 • Studie - zakázková realizace studií se zaměřením na IT a využití existujících technologií pro potřeby zákazníka
 • Konzultace - poradenská a konzultační činnost v oblasti IT

 

Grafika a design

Forma poskytnutí informací je stejně důležitá jako jejich obsah. Může rozhodnout o tom, zda-li uživatel stráví více času na příjemné stránce, nebo ji po pár vteřinách opustí. A stejně tak toto platí i mimo prostředí webového prohlížeče.

 • Web design - moderní, responzivní design pro mobilní platformy, integrace firemní identity
 • Grafické materiály - grafika pro firemní dokumentace, design manuály, logotypy, polepy a plachty, atd.
 • 3D vizualizace - realizace 3D náhledů (např. mapy areálů), integrace do webových stránek
 • Fotografie - fotodokumentace jako podpora pro grafické materiály, ale i jako samostatný produkt

 

Spolupráce s partnery

Díky našim partnerům a ověřené spolupráci jsme schopni zajistit či zprostředkovat také profesionální služby mimo naše hlavní zaměření.

 • VIDEOKLIPY - ve spolupráci se společností Lure Productions s.r.o. zajistíme komplexní výrobu video obsahu nejen pro Váš web, a to včetně žádaných leteckých záběrů. Ve standardní nabídce jsou firemní video profily, prezentace produktů, reportážní videa a další především propagační videa.

  V rámci spolupráce však nekončíme návrhem scénáře či kreativními nápady, ale umíme také pomoci s následnou propagací a použití vytvořeného videa v prostředí internetu. Video obsah dnes totiž patří mezi klíčové nástroje online marketingu a aktivit na sociálních sítích.

   
 • FOTOGRAFIE - mezi naše spolupracující partnery patří také Jan Kováč. Fotograf s vlastním profesionálním ateliérem, který se věnuje především portrétní a komerční fotografii. Je připraven zajistit také realizaci reportážních či produktových fotografií. V rámci osobní spolupráce proběhla například realizace propagačních fotografií pro Katedru informatiky.

  Mezi jeho aktivity patří také vedení a nabídka celé řady fotografických kurzů vhodné pro začínající i pokročilé fotografy, a to v Ostravě, Brně i Praze.

   
 • VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY - velmi efektním a efektivním nástrojem propagace a oslovení internetových uživatelů jsou dnes virtuální prohlídky v podobě Google Street View. Ve spojení s firemním zápisem v Google Adresáři je to pak důležitý a základní krok k úspěšné online propagaci a budování značky na internetu.

  Ve spolupráci s certifikovaným obchodním zástupcem společnosti Google umíme zprostředkovat a zajistit vytvoření virtuální prohlídky včetně dalších navazujících služeb. Samozřejmostí je pak velmi snadná integrace virtuální prohlídky přímo do webových stránek provozovaných na systému nestigo.  

 

 

 

 

Kdo jsme

Jsme tým odborníků v oblasti IT technologií, kteří v roce 2010 založili společnost zaměřující se především na webové technologie. Od té doby jsme spolupracovali na řadě zajímavých projektů. Zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a moderní technologie jsou základními kameny při realizaci projektů různých velikostí a zaměření. Rádi spolupracujeme s klienty, kteří mají představu o tom, co chtějí, a jsou otevřeni jiným pohledům, kreativním nápadům a novým řešením.

 

 

Facebook

 

Kde nás najdete

Technologická 376/5
708 00 Ostrava
Česká republika
info@garvis.cz


 Kontakt 


IČ: 28659058 
spisová značka C 37572 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
 

Copyright © 2017 GARVIS Solutions s.r.o.