Vybrané reference

našich klientů si vážíme

 

Všechny realizované projekty a také implementace systému nestigo mají významné místo v historii společnosti. Vážíme si všech klientů, kteří s námi spolupracovali a umožnili vytvoření jedinečných projektů a řešení, které přinášejí užitek nejen jim, ale také jejich zákazníkům, uživatelům či partnerům.

Jste digitální agentura nebo samostatný vývojář? Rádi byste pro své klienty implementovali řešení s využitím našeho publikačního systému nestigo?

Pak by vás mohl zajímat partnerský program
licencování systému nestigo pro vývojáře.

 

Chcete také patřit mezi naše klienty a mít moderní nový web s kvalitním redakčním systémem?
Napište nám

Společnost GARVIS Solutions s.r.o. jsme si vybrali na základě osobního doporučení a jsme za tento krok nesmírně rádi. Od začátku jsme se setkávali s profesionálním přístupem, rychlou a bezproblémovou komunikací a s řadou zajímavých a užitečných doporučení při tvorbě našich webových stránek.

Systém nestigo, který aktuálně využíváme, jsme si velice rychle osvojili díky úvodnímu školení ze strany dodavatele a díky jeho intuitivnímu ovládání. Výhodou systému je, že nám umožňuje jednoduše navádět naše zájezdy na web, měnit podobu a vzhled stránek a postupně rozšiřovat naši nabídku. V případě náročnějších požadavků na úpravu stránek jsme velice rádi za rychlou a kvalitní technickou podporu, kterou nám společnost GARVIS Solutions poskytuje.

Rádi bychom touto cestou celému týmu poděkovali za trpělivost a za úžasné stránky a systém, který každodenně využíváme k naší plné spokojenosti.

Za tým Cestomilů
Bc. Věra Víšková

www.cestomilove.cz

 

Obrázek

 

Honda Ostrava

www.hondaostrava.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Webová prezentace  autorizovaného prodejce a servisu značky Honda v Ostravě je typickou ukázkou možností publikačního systému nestigo. Jeho využití pro menší a střední prezentační weby patří mezi základní aplikace, kdy se nepředpokládá řešení zakázkových rozšíření a specifických funkcí či úprav, ale využívá se plně samotný publikační systém.

V rámci realizace této webové prezentace byla naší společností zajištěna nejen implementace redakčního systému a jeho následný provoz, ale také vytvoření grafického designu, návrh informační architektury a spolupráce při tvorbě samotného obsahu jednotlivých webových stránek.

Obrázek

Výstaviště Černá louka Ostrava

cerna-louka.cz  CMS nestigo

 

Výstaviště Černá louka v současné době patří mezi pět nejvýznamnějších českých veletržních správ. Areály Slezskoostravského hradu, Miniuni a Sklepa strašidel se za rok 2009 umístily podle České centrály cestovního ruchu CzechTourism na 1. místě v Moravskoslezském kraji jako nejnavštěvovanější kulturní památky, dále na 12. místě v TOP nejnavštěvovanějších turistických cílů v České republice, z toho na místě 3. v TOP nejnavštěvovanějších cílů za zábavou.

V rámci realizace nové webové prezentace samotného výstaviště a dalších 4 navazujících "mikrostránek", jsme navrhli grafický vzhled i technické řešení obsahu jednotlivých webů. Základ obsahu pak tvoří informace převzaté z původního webu, které jsou již dále, díky redakčnímu systému, spravovány samotnými zaměstnanci výstaviště.

Obrázek

ESHOP Dolní Vítkovice

eshop.dolnivitkovice.cz  e-shop, CMS nestigo

 

Rychlý online prodej včetně online plateb je dnes stále žádanější nástroj pro podporu podnikání. A právě na základě potřeby a požadavků sdružení Dolní Vítkovice jsme realizovali zakázkový subsystém řešící proces prodeje produktů.

V první fázi se jedná o prodej elektronických poukazů, které jsou automaticky vystavovány a doručovány zákazníkům hned po zaplacení. Nicméně implementace počítá i s druhou fází, kdy se budou nabízet a dodávat např. dárkové předměty, atd. Součástí řešení pak je také podpora pro pracovníky na pokladně, kteří budou objednané produkty vydávat či podpora pro vykazování účetnictví.

Obrázek

Onkologická revue

onkologickarevue.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Pro společnost Current Media s.r.o. jsme realizovali webový portál odborného lékařského časopisu, který přináší informace o nových onkologických léčivech na českém a světovém trhu a komentuje zajímavé vědecké práce a klinické studie z oblasti onkologie a příbuzných oborů.

Web sebou nese několik specifik, které vycházejí z požadavků s ohledem na obsah. Například je uživatel vždy při návštěvě požádán a souhlas s podmínkami. Součástí je také řešení umožňující zpřístupnění plných textů článků pouze přihlášeným uživatelům/předplatitelům.

Na stejném technickém, provozním i vizuálním základu je pak realizován i web sesterského časopisu www.revuefarmakoterapie.cz.

Obrázek

Ivo Vondrák

ivovondrak.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

V rámci kandidatury profesora Ivo Vondráka na hejtmana Moravskoslezského kraje jsme realizovali osobní webovou prezentaci poskytující základní informace o jeho životě, aktivitách a událostech spojených s volební kampaní. Ukončením voleb však stránka dostává další rozměr a slouží dále jako osobní prezentace.

Tu je možné díky našemu systému spravovat a aktualizovat jednoduchým a interaktivním způsobem, bez hlubších požadavků na znalost webových technologií.

Obrázek

ZŠ a MŠ Slavkov

skolaslavkov.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Webová prezentace základní školy a přidružených organizací obce Slavkov nahradila zastaralou a administrativně náročnou webovou stránku. Nová prezentace klade důraz na možnost rychlého informování o aktualitách a aktivitách. Významnou částí je pak školní kronika a fotogalerie obsahující reportáže z různých školních i mimoškolních aktivit.

V rámci kategorizace obsahu a vytvoření specifických šablon je tak na jednom řešení možné provozovat několik vizuálně a obsahově odlišných sekcí (družina, jídelna, atd.)

Obrázek

Sunshine Luxury

sunshineluxury.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Divize realitní kanceláře, která se zaměřuje na specializované exkluzivní nemovitosti a vytváření synergie mezi významnými partnery se specifickou cílovou klientelou. Jedná se o jednoduchou image prezentaci, která má za úkol nabídnout základní přehled o aktivitách společnosti, prezentaci partnerů a aktuální atraktivní nemovitosti. 

Kromě samotné prezentace je na stejné platformě provozováno také několik mikrostránek, které představují konkrétní exkluzivní nemovitosti a jejich základní parametry, např. www.vilavbraniku.cz.

Obrázek

Penzion POD KAŠNOU

podkasnou.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Rodinný penzion s příjemným ubytováním a domácí kuchyní v samém historickém centru Frýdku-Místku. To je penzion, pro který jsme vytvořili zcela novou webovou prezentaci využívající systém nestigo.

Mimo standardní editační možnosti, je v systému realizováno i několik zákaznických modulů a subsystémů. Ty umožňují jednoduchým způsobem spravovat nabídky denního menu a také automaticky sdílet aktuální denní menu na Facebook stránce nebo rozesílat týdenní menu emailem přihlášeným zájemcům. Webová prezentace hojně využívá moderní virtuální prohlídky a samozřejmostí je také vícejazyčná verze.

Obrázek

Fajné teplo

fajneteplo.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Komplexní služby v oblasti revitalizace, vytápění, ekologických topných systémů či ohřevu teplé vody, patří dnes k velmi často vyhledávaným a poptávaným službám. Webová prezentace značky fajneteplo.cz se zaměřuje na nabídku služeb a produktů pro různé typové použití. Významnou částí prezentované nabídky je také dotační poradenství a konzultace.

V rámci projektu byla realizována jak webová prezentace www.fajneteplo.cz, tak firemní prezentace www.eurorevital.cz. Jedna je zaměřena na koncové zákazníky různých kategorií a druhá pak na celkovou prezentaci společnosti. Součástí prezentace je také interaktivní kalkulačka nákladů a úspor při topení.

Obrázek

Katedra informatiky

katedrainformatiky.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Zcela jsme přepracovali internetovou prezentaci Katedry informatiky (FEI, VŠB-TU Ostrava). Motivace byla především nabídnout moderní web (mobilní zařízení) více zaměřený na uchazeče o studium, což předchozí více než 7 let stará prezentace příliš nenaplňovala. Informatika je moderní a perspektivní obor a tomu nyní odpovídá i webová prezentace ... studovat informatiku je fajn #enjoyIT.

Základem vzhledu prezentace je vizuální styl loga, které se navrhovalo společně s realizací webu. Velmi důležitým prvkem prezentace katedry, a to nejen v podobě webové prezentace, jsou také speciálně pořízené propagační fotografie ve spolupráci s www.mojefotoskola.cz. Vizuální prvky použité na webu se pak promítají i do dalších návrhů aplikací (roll-up banner, nálepky, trička, apod.).

Obrázek

Studio JesSmax

jessmax.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Webová prezentace zcela nově vzniklého beauty studia JesSmax v Ludgeřovicích, nedaleko Ostravy a Hlučína. Studio v moderním a domáckém prostředí nabízí kadeřnické služby, nehtovou modeláž a plánuje rozšiřovat své služby i co se týče kosmetiky, prodlužování řas, atd.

Jedná se o klasickou webovou prezentaci s prvky one-page designu. Výrazné prvky jsou fotografie, které jsou pečlivě vybrané a zakomponované do stránek. Webová prezentace bude průběžně, pomocí našeho CMS, doplňována o akce, aktuality a samozřejmě fotografie samotného studia.

Obrázek

Omorfi Salon

omorfi.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Omorfi Salon si dokázal od roku 2001 vybudovat svou stálou pozici mezi kadeřnickými salony. Je otevřen všem, kteří mají rádi vysoce profesionální služby, příjemné prostředí a zejména kreativní a talentované kadeřníky. Omorfi Salon nabízí svým zákazníkům komplexní služby.

Jedná se o klasickou webovou prezentaci, kdy je použit výrazný vizuální prvek na úvodní stránce, a to s ohledem na kadeřnictví a jejich výsledky. Profesionální fotografie jsou základem dobré prezentace.

V rámci obsahu je zde integrovaná virtuální prohlídka Google Business View.

Obrázek

 

Sportovní Trojhalí

sportovnitrojhali.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Sportovní Trojhalí je třídenní sportovní festival tvořený lidmi pro lidi. Myšlenka je ukryta v představení různorodých sportovních a vzdělávacích aktivit prezentovaných sportovními kluby, i jednotlivci reprezentující sportovní aktivity v Ostravě a okolí. 

Jedná se o mikrostránku v rámci webového řešení www.trojhali.cz. Vzhled prezentace vychází z grafického pojetí letáků a propagačních prvků. Hlavním sdělením jsou informace o programu a jednotlivých subjektech, kde je v hojné míře použito různých widgetů editoru.

Obrázek

 

Půjčovna Bumper ball

zorbova.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Bumper ball je adrenalinový sport a zábava pro každého! Základ hry tvoří nafukovací koule "bumper", kterou si jednotliví hráči na sebe navléknou a pak už je to jen na nich. Je to hra s mnoha modifikacemi a variacemi, kdy záleží jen na domluvených pravidlech a stylu hry. Můžete hrát jako zpestření klasického fotbalu, nebo třeba jen do sebe narážet, bojovat o území, dělat kotouly, odskoky, atd.

Jedná se o mikrostránku ve stylu one-page-design, která mimo textové a multimediální informace obsahuje také mapu či kontaktní formulář.

Webová prezentace patří do skupiny www.goodfeel.cz.

Obrázek

 

Gyroskopické jednokolky

jednokolo.com  webová prezentace, CMS nestigo

 

Jednokolo je především sportovní nástroj, se kterým zažiješ spoustu zábavy. Když už budeš umět jezdit, je možné jednokolo používat také jako dopravní prostředek pro cestu do práce, za zábavou, atd.

Jedná se o mikrostránku ve stylu one-page-design, která mimo textové a multimediální informace obsahuje také mapu či kontaktní formulář.

Webová prezentace patří do skupiny www.goodfeel.cz.

Obrázek

 

Festival Letního Ostravského Kina

flokostrava.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Unikátní projekt 4 ostravských organizací s jedním cílem, a to přinést Ostravákům i přespolním nevšední zážitky z letního kina. Promítání jednotlivých filmů je tak doplňováno o doprovodné aktivity, jako koncerty, vystoupení, přednášky, atd. 

Jedná se principiálně o mikrostránku v rámci webového řešení www.trojhali.cz. Součástí realizace bylo nejen vytvoření webdesignu, standardní šablony a naplnění obsahu, ale také řešení specifických prvků např. pro zobrazení programu. Na základě požadavků na tento web byl systém nestigo nově doplněn o možnost přepínání barevných schémat u Google Map.

Obrázek

 

Cestovní kancelář CestoMilové

cestomilove.cz  webová prezentace, informační systém, CMS nestigo

 

"Lesk královského sídla Versailles, impozantní stavby podél řeky Seiny, honosné bulváry, romantické uličky a malebná zákoutí. Paříž není jen městem, ale pulsujícím centrem umění, módy, luxusu, kde se prolínají architektonické styly, životní názory, rozdílné kultury a kde vše pojí jediné – láska." - i takto mohou vypadat zážitky z poznávacího zájezdu s cestovní kanceláří CestoMilové.

Tato webová prezentace je z velké části realizována jako tzv. front-end pro vnitřní firemní informační systém provozovaný třetím subjektem. Z tohoto systému jsou automatizovaně získávány informace o destinacích, zájezdech, odesílají se objednávky, atd. Publikační systém nestigo pak umožňuje těmto strohým informacím dodat odpovídající vzhled a doplnit je o další přidanou hodnotu.

Webová prezentace je rovněž doplněna o funkcionalitu blogu, což vyžaduje určité specifické prvky a přístupy (štítky a kategorizoace příspěvků, pokročilé sdílení, publikace autora, apod.), které systém nestigo také standardně podporuje.

Obrázek

 

Sportoviště LANDEK PARK

sport.landekpark.cz  webová aplikace, CMS nestigo

 

Jste sportovní nadšenec, anebo se jím chcete stát? Nově máte možnost sportovat v unikátním prostředí areálu Landek Parku v Petřkovicích u Ostravy. K dispozici jsou zde tenisové a beachvolejbalové kurty, víceúčelová hala a také hřiště na pétanq.

Jedná se o realizaci webového rezervačního systému, který umožňuje registraci uživatelů, rezervace sportovišť a správu rezervací. Kromě webového rozhraní pro návštěvníky je součástí také komplexní administrace sportovišť a rezervací, kterou používají pracovníci na recepci Landek Parku.

Obrázek

 

STEIGER ENGINEERING

www.steigereng.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Společnost STEIGER ENGINEERING s.r.o. je zaměřena na dodávku zařízení a technologií v oborech - úpravy čisté a špinavé vody, úpravy a filtrace vzduchu, čerpací techniky a dávkování . Má několikaleté zkušenosti s řízením projektů od fáze studií až po realizace. Disponuje odborníky s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám nabídnou nejsnadnější a nejdostupnější technická řešení. Naše nabídka zahrnuje služby od konzultací a poradenství, přes projektování až po realizaci a servis.

Součástí implementace byl komplexní servis zahrnující návrh struktury, informační architektury, grafického vzhledu, atd. Webová prezentace je od začátku připraveno jako vícejazyčná, kdy se předpokládá plný provoz české, anglické a německé verze.

Obrázek

 

Agentura OUKYDOUKY

www.oukydouky.com  webová prezentace, CMS nestigo

 

Agentura  OUKYDOUKY je mladá a dynamická společnost, která vznikla v roce 2012. Zakládá si na dlouholeté zkušenosti lidí, s kterými spolupracují. Idea této společnosti je přinášet klientům kvalitní a bezpečnou službu. Jako fullservisová agentura nabízí pokrytí všech tradičních i moderních forem zážitkových akcí a vzdělávání pro firmy, školy i veřejnost. Na základě bohatých zkušeností připravuje a realizuje pro své klienty akce na klíč s důrazem na kvalitní provedení, osobní a profesionální přístup.

V rámci realizace byla navržena grafická podoba webové prezentace, která vychází z firemní identity a doplňuje ji o svěží a moderní prvky. Mimo zajištění služeb realizace a provozu webové prezentace s využitím systému nestigo jsme se podílali také na konzultacích především směrem k sociálním sítím a online marketingovým nástrojům.

Obrázek

 

Sunshine Florida

www.sunshineflorida.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Realitní kancelář Sunshine Real Estate s.r.o. se specializuje na prodej kompletních nemovitostí v USA (Florida, Sarasota), a to jak za účelem bydlení či rekreace, tak z pohledu výhodné investice. Mimo samotnou nabídku nemovitostí nabízí také komplexní služby umožňující efektivní zahájení života v USA, a to s využitím zkušených a česky mluvících poradců.

Při realizaci webové prezentace jsme vytvářeli jak vizuální podobu webu a jednotlivých stránek, tak samotnou realizaci obsahu a jeho struktury. Významným prvkem tohoto webu jsou moduly Fotogalerie a Mapa. Prezentace je ve dvou jazykových verzích a předpokládá se její další rozšiřování do dalších jazyků. 

Obrázek

 

Trojhalí Karolina

www.trojhali.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Trojhalí Karolina se skládá ze dvou rekonstruovaných památkově chráněných budov. V časech svého funkčního období byly využívány k průmyslovým účelům pro Žofínskou huť a Koksovnu Karolina. Vznikla tak unikátní lokalita pro realizaci různých typů aktivit: „Ústředna – sportoviště“ a „Dvojhalí – kryté náměstí“.

V rámci spolupráce se společností IANDERSON ADVERTISING s.r.o. jsme implementovali naše řešení nestigo pro realizaci webové prezentace. Poměrně nekonvenční grafický návrh byl zpracován tak, aby umožňoval efektivní správu obsahu a prezentaci projektu. Následně bude prezentace navázána na rezervační systém a systém pro správu akcí. Samozřejmostí je podpora více jazykových verzí.

Obrázek

 

Nakladatelství Amenius

www.amenius.cz  webová prezentace, CMS nestigo

 

Knižní nakladatelství Amenius se věnuje podstatnou částí své činnosti vydávání knih pro děti a mládež a knih pro dospělé. Mezi významné tituly, které vznikly přímou spoluprací nakladatelství se zajímavými autory patří knihy "Zlaté dno", "Jak zvířátka pekla koláče" nebo "Spirála moudrosti".

Webová prezentace je přímo napojena na externí e-shop umožňující přímý nákup jednotlivých knih nakladatelství. Je zde také využito technického řešení systému nestigo, tzv. mikrostránek, kdy konkrétní produktové webové prezentace spojené s konkrétními tituly jsou provozovány a spravovány transparentně pod hlavním webem - www.zlate-dno.cz.

 

Obrázek

 

JenVážně.cz

www.jenvazne.cz  webový portál, informační systém, CMS nestigo

 

 

V současné době již není web provozován!
Domény a další jsou nabízeny k prodeji.

V dnešní době existuje celá řada možností a způsobů, jak se seznámit. Internet a sociální sítě jsou určitě jedním z důležitých nástrojů. Často se však stává, že přílišná anonymita, neosobnost a mylné předpoklady jsou překážkou při hledání reálných a vážných vztahů a životních partnerů. Projekt JenVážně nabízí alternativní možnost k seznámení, a to specificky cílenou na oblast hledání životních partnerů.

V rámci projektu byl realizován webový portál umožňující registraci uživatelů, správu profilů, vyhledávání a komunikaci, atd. Součástí je rovněž funkcionalita placených služeb systému, která využívá implementaci brány pro platební karty a platby pomocí SMS.

Obrázek

 

Actreen soutěž

www.actreen-soutez.cz mikrostránka, CMS nestigo

 

 

V současné době již není web provozován! 

 

Mikrostránka k produktové řadě Actreen, resp. soutěži k této značce. Jedná se o produktovou řadu společnosti B. Braun Medical, která dodává již dvacet let českému zdravotnictví špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby. Mezi hlavní produkty pod značkou Actreen patří močové cévky neboli katetry.

Hlavním prvkem mikrostránky je implementace dotazníku, který plně využívá standardní funkcionalitu systému nestigo. Web je multijazyčný a součástí realizace byl také návrh jeho vzhledu.

Obrázek

 

Mladí Duchem

www.mladiduchem.cz webová prezentace, CMS nestigo  

 

Informační portál Mladí duchem je internetová stránka zaměřená na informování široké veřejnosti o aktivitách seniorů, jak v zařízeních sociální péče (Domovy pro seniory apod.) tak i v rámci Klubů seniorů a různých sdružení zabývajících se touto oblastí. Projekt si klade za cíl snadno dostupnou formou, blízkou mladším generacím  (Internet, Facebook) prezentovat schopnosti a vitalitu seniorů. Tedy  např. i konkrétní příbuzní, kteří obvykle nemají dost času své blízké navštěvovat – mohou na Internetu (Facebooku) vidět co dokáže jejich babička či dědeček.

V rámci implementace portálu jsme navrhli nejen grafický vzhled stránek, ale také vizuální styl a koncept loga projektu. Plnění obsahu probíhá provozovatelem na základě podkladů dodávaných od subjektů z celé republiky.

Obrázek

 

IT Cluster, o.s.

www.itcluster.cz webová prezentace, CMS nestigo  

 

IT Cluster je sdružení zaměřené na oblast informačních a komunikačních technologií (ICT). Svou koncepcí toto sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.

Jedná se o obsahově nejrozsáhlejší prezentaci, kdy obsah vychází z původní webové prezentace. Obsah webu tak tvoří více než 300 samostatných stránek a článků, které pokrývají tiskové zprávy a aktuality jednotlivých členů. Součástí řešení je také interní část přístupná pouze členům, která obsahuje interní dokumenty, zprávy z jednání, apod. 

Obrázek

 

FIT&FUN Studio Ostrava

www.fitfun.cz webová prezentace, CMS nestigo

 

Fit&Fun Studio Ostrava nabízí služby, které souvisejí s Fitness a zdravým a pohodovým životem. Zaměřujeme se především na aktivity v rámci organizovaných pohybových tréninků. K tomuto využíváme naše zrekonstruované prostory nabízející nejen odpovídající zázemí, ale také prostředí pro cvičení a pohyb. Součástí našich prostor je také bar s možností zakoupení sportovní výživy, doplňků a nápojů, sportovního oblečení či specializovaného vybavení (např. hula hup obruče).

V rámci realizace webové prezentace jsme navrhli nejen grafický vzhled, ale také strukturu prezentace a její celkový koncept. Mimo prezentační prvky webu je implementován také systém pro správu formulářů, které slouží k jednorázovým přihlašovaním na speciální akce.

Obrázek

 

SEO PLUS

www.seoplus.cz webová prezentace, CMS nestigo  

 

Začínáte a potřebujete navrhnout optimální web? Jste na trhu nějaký ten pátek, a chcete předběhnout konkurenci? Potřebujete zvýšit počet objednávek na Vašem e-shopu? Chcete vědět, jak jsou Vaši zákazníci spokojeni s Vaší webovou prezentací? Hledáte někoho, kdo se bude komplexně starat o Vaši online kampaň? Pak přesně takovéto služby nabízí skupina odborníků v oblasti SEO a e-marketingu.

Obrázek

 

LURE PRODUCTIONS

www.lureproductions.cz webová prezentace, CMS nestigo

 

Společnost LURE PRODUCTIONS se saměřuje na výrobu multimediálních výstupů, a to s využitím nejmodernější techniky a postupů. Mezi jejich hlavní zaměření patří tvorba profesních videoprofilů, leteckých snímků, grafických prezentací či videoklipů.

Obrázek

 

Autodoprava Dresler

www.autodoprava-dresler.cz webová prezentace, CMS nestigo

 

Autodoprava DRESLER je rodinná firma zabývající se nákladní dopravou již od roku 2001.

Součástí realizace webové prezentace bylo také vytvoření loga společnosti, vizuálního stylu, vizitek, polepů na vozidla, apod. Rovněž návrh a vytvoření struktury webu a obsahu webových stránek bylo realizováno v rámci implementace. 

Obrázek

Svět techniky Ostrava - STC Ostrava

skola.stcostrava.cz  webový portál, CMS nestigo, informační systém

 

 

Současný web Světa techniky Ostrava již není provozován systémem nestigo a naše společnost nemá s aktuálním stavem této webové prezentace nic společného. Náš systém je dále provozován pouze jako informační web a rezervační systém pro školy na adrese skola.stcostrava.cz.

Projekt Svět techniky Ostrava si klade za cíl vybudovat v rámci EU unikátní Science and technology learning centrum, které zpřístupní problematiku vědy, výzkumu a technických oborů žákům, studentům a široké veřejnosti. Jeho návštěvníci si mohou hrát, dívat se, učit se a tvořit. Projekt dále umožní zvýšit prestiž vědy a výzkumu a změnit image technických oborů u cílových skupin. Svět techniky Ostrava otevře své brány na konci roku 2014, návštěvníci ho najdou v areálu Dolní oblasti Vítkovic.

V rámci projektu webového portálu bylo realizováno kompletní řešení publikačního systému, které bylo rozšířeno o zakázkový subsystém. Mimo publikační funkce jsou řešeny také funkcionality CRM, správy pořádaných akcí a rezervací na ně, digitální knihovny, apod.


 

 

 

 

Kdo jsme

Jsme tým odborníků v oblasti IT technologií, kteří v roce 2010 založili společnost zaměřující se především na webové technologie. Od té doby jsme spolupracovali na řadě zajímavých projektů. Zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a moderní technologie jsou základními kameny při realizaci projektů různých velikostí a zaměření. Rádi spolupracujeme s klienty, kteří mají představu o tom, co chtějí, a jsou otevřeni jiným pohledům, kreativním nápadům a novým řešením.

 

 

Facebook

 

Kde nás najdete

Technologická 376/5
708 00 Ostrava
Česká republika
info@garvis.cz


 Kontakt 


IČ: 28659058 
spisová značka C 37572 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
 

Copyright © 2017 GARVIS Solutions s.r.o.