Redakční systém nestigo®

Navrhneme, zrealizujeme a zprovozníme Vaší novou webovou prezentaci

 

 

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 •  

  CMS nestigo

  chytré řešení pro váš nový web

   

                                             CHCI NOVÝ WEB

   

   

   

   

   

   

 

Snadná a rychlá editace obsahu webu

Po přihlášení do administrace je možné vzhled stránek a jejich obsah vytvářet a upravovat přímo v internetovém prohlížeči. Obsluha je intuitivní a změny se na webových stránkách projeví ihned po uložení.

Správa uživatelů a rolí

Správa uživatelů a uživatelských rolí umožňuje individuální řízení přístupů pracovníků k funkcím systému na různých úrovních obsahu webové prezentace. Rovněž je snadné vytvořit interní část webu určenou například jen pro Vaše registrované zákazníky.

Nejnovější webové technologie

Systém je vyvinut na ověřených a výkonných technologiích společnosti Microsoft a využívá HTML5, CSS3, a další. Podporuje širokou škálu prohlížečů a také umožňuje práci na dotykových zařízeních.

Individuální rozšíření a úpravy

S ohledem na podnikatelské aktivity pouhá webová prezentace často nestačí. Variabilita systému umožňuje na základě požadavků rozšiřovat funkcionalitu a realizovat různé agendové subsystémy či napojení na externí systémy. To vše v rámci jednotného řešení.

 

Podpora webů v různých jazykových mutacích

Vícejazyčné verze webových stránek mohou navzájem sdílet obsahové prvky (fotografie, obrázky, videa apod.). Jednotlivé stránky jsou mezi jazyky nezávislé, nicméně systém nabízí podporu pro jejich provázání.

Integrace sociálních sítí a prvků třetích stran

Sociální sítě jsou dnes fenoménem, který ovlivňuje budování firemní identity. Přímé propojení s nevýznamnějšími sociálními sítěmi a sdílení informací patří mezi základní funkce systému.

Řada funkčních modulů

K vytváření obsahu je možné využívat kolekci modulů, pomocí kterých se jednoduše vytvoří fotogalerie, seznamy článků, QR kódy, nabídky a jiné dynamické prvky. Rovněž je možné nahrávat soubory, upravovat obrázky či rozesílat newslettery.

Vždy aktuální verze

Systém je poskytován formou služby. Odpadá proto potřeba starat se o otázky spojené s provozem webové prezentace. Automaticky jsou zajištěny aktualizace systému, které průběžně přinášejí nové funkce a možnosti. Přehled aktualizací

 

 
 

SPRAVUJTE A EDITUJTE SI SVŮJ VLASTNÍ WEB

 

 

Základem moderního, úspěšného a efektivního webu je unikátní obsah, aktuálnost a přínos pro návštěvníky. Aby bylo možné tohoto dosáhnout je třeba se o webovou prezentaci starat a udržovat ji. K tomu je nejvhodnější využití některého řešení redakčního systému (CMS), který umožňuje editaci obsahu a jeho správu.

Redakční systém nestigo jde ještě dále a nabízí nejen možnost editace a správy webu, ale klade důraz na jednoduchost a intuitivnost editace. Při editaci svého webu v systému nestigo není potřeba žádných webových technologií, ale web může spravovat kdokoliv, kdo má základní uživatelské znalosti kancelářských aplikací. Samozřejmostí je podpora takových funkcí, které zjednodušují typické činnosti, např. snadné nahrávání obrázků a jejich automatické zmenšování.

nAPIŠTE nám a vyzkoušejte

O kvalitách systému nestigo a jeho editačních možnostech pak vypovídají především jeho spokojení klienti. A protože se snažíme poskytovat komplexní služby v oblasti webových technologií, internetového marketingu, atd. je pro nás spokojený klient prioritou.  

naši spokojení klienti

 

 

Jak editace v systému nestigo může vypadat?

Video ilustruje základní funkcionalitu systému nestigo z pohledu editace obsahu a tvorby webových stránek. Od doby vytvoření videa však již uběhla nějaká doba a my jsme, společně s našimi klienty, ušli pořádný kus cesty.

 

přesvědčte se sami ...

 

 

 

Kdo jsme

Jsme tým odborníků v oblasti IT technologií, kteří v roce 2010 založili společnost zaměřující se především na webové technologie. Od té doby jsme spolupracovali na řadě zajímavých projektů. Zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a moderní technologie jsou základními kameny při realizaci projektů různých velikostí a zaměření. Rádi spolupracujeme s klienty, kteří mají představu o tom, co chtějí, a jsou otevřeni jiným pohledům, kreativním nápadům a novým řešením.

 

 

Facebook

 

Kde nás najdete

Technologická 376/5
708 00 Ostrava
Česká republika
info@garvis.cz


 Kontakt 


IČ: 28659058 
spisová značka C 37572 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
 

Copyright © 2017 GARVIS Solutions s.r.o.