Rezervační systém reenio

vylepšete své podnikání

 

 

On-line rezervační systém je určen pro všechny z vás, kteří nabízíte přímé služby zákazníkům nebo se s nimi setkáváte.
Své využití tak najde u různých sportovišť, drobných služeb (kadeřnictví, masáže, atd.), vzdělávání, pronájmů místností
a u mnoha dalších typů podnikání.

Díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací se reenio přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání. Umožní Vám plánovat provozování Vašich služeb, lépe komunikovat se zákazníky a celkově zmodernizovat a zefektivnit podnikání celkově.

Pro malé podnikatele či pro seznámení se se systémem reenio slouží balíček FREE, který nabízíme ZDARMA a napořád.
Neplatíte žádné instalační poplatky. Stačí jednoduchá registrace během několika málo minut.

 

stáhněte si ebook o tom, jak rezervovat on-linezjistit více o rezervačním systému

 

 

 

 

 

Publikační systém nestigo

nový web chytře a moderně

 

 

Základem moderního, úspěšného a efektivního webu je unikátní obsah, aktuálnost a přínos pro návštěvníky. Aby bylo možné tohoto dosáhnout je třeba se o webovou prezentaci starat a udržovat ji. K tomu je nejvhodnější využití některého řešení redakčního systému (CMS), který umožňuje editaci obsahu a jeho správu.

Redakční systém nestigo jde ještě dále a nabízí nejen možnost editace a správy webu, ale klade důraz na jednoduchost a intuitivnost editace. Při editaci svého webu v systému nestigo není potřeba žádných webových technologií, ale web může spravovat kdokoliv, kdo má základní uživatelské znalosti kancelářských aplikací. Samozřejmostí je podpora takových funkcí, které zjednodušují typické činnosti, např. snadné nahrávání obrázků a jejich automatické zmenšování.

 

zjistit více o publikačním systému

 

 

 

 

  

 

Služby

nejen v oblasti ICT

 

 

Poskytujeme odborné poradenství v oblastech internetových a informačních technologií, tvorbu studií či konceptů, a to nejen v oblasti webových prezentací a aplikací.

Nabízíme také marketingové služby, a to především ve vazbě na on-line nástroje (Facebook, PPC, apod.) a dále poradenství v oblasti správy sociálních sítí a jejich efektivního využití.

Jsme připraveni realizovat také vlastní grafické návrhy také různých typů tiskovin, propagačních materiálů, logo/design manuálů, atd.

 

zjistit více o rezervačním systému

 

 

 

 

Kdo jsme

Jsme tým odborníků v oblasti IT technologií, kteří v roce 2010 založili společnost zaměřující se především na webové technologie. Od té doby jsme spolupracovali na řadě zajímavých projektů. Zkušenosti, profesionalita, osobní přístup a moderní technologie jsou základními kameny při realizaci projektů různých velikostí a zaměření. Rádi spolupracujeme s klienty, kteří mají představu o tom, co chtějí, a jsou otevřeni jiným pohledům, kreativním nápadům a novým řešením.

 

 

Facebook

 

Kde nás najdete

Technologická 376/5
708 00 Ostrava
Česká republika
info@garvis.cz


 Kontakt 


IČ: 28659058 
spisová značka C 37572 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
 

Copyright © 2017 GARVIS Solutions s.r.o.